CleverWoman fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oblíbené filmy, seriály...

4 posters

Goto down

Oblíbené filmy, seriály... Empty Oblíbené filmy, seriály...

Příspěvek  Vydrysek Sun May 18, 2008 11:40 am

Tak co?Jaké máte oblíbené filmy, seriály, které vás snad nikdy neomrzí?Nebo na které se právě díváte jen proto, že nic jiného v TV neběží?
Vydrysek
Vydrysek
Zkušená CleverWomanka
Zkušená CleverWomanka

Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 04. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Oblíbené filmy, seriály... Empty Re: Oblíbené filmy, seriály...

Příspěvek  Eddie.Lady Sun May 18, 2008 1:56 pm

Můj nejoblíbenější seriál jsou Hrdinové (ty už jsem ale bohužel všechny viděla a další série je až po prázdninách Sad Sad Sad), ale taky se ráda podívám na Smallville nebo Veronica Mars. A dále je ještě super Útěk z vězení.
Eddie.Lady
Eddie.Lady
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 60
Age : 29
Registration date : 04. 05. 08

https://cleverwoman.forum.st

Návrat nahoru Goto down

Oblíbené filmy, seriály... Empty Seriály

Příspěvek  dorkass Sun May 18, 2008 4:35 pm

Moc se mi líbil seriál Útěk z vězení. Manžel se dívá na Křehké vztahy, tak u televize aspoň žehlím, nebo tak něco...Já teď docela ráda koukám na X factor. : Sleep affraid Sleep
A taky se hodně těším na pokračování Ztracených... Cool
dorkass
dorkass
Začínající CleverWomanka
Začínající CleverWomanka

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 04. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Oblíbené filmy, seriály... Empty Re: Oblíbené filmy, seriály...

Příspěvek  Eddie.Lady Sun May 18, 2008 4:45 pm

No já si nové díly ztracených stáhla a upřímě říkám, že to už není tak dobré, jak bývalo. Je to nuda. Ale nechci to ostatním kazit, to ne Smile
Eddie.Lady
Eddie.Lady
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 60
Age : 29
Registration date : 04. 05. 08

https://cleverwoman.forum.st

Návrat nahoru Goto down

Oblíbené filmy, seriály... Empty Filmy

Příspěvek  dorkass Sun May 18, 2008 5:20 pm

Asi jo, obvykle to tak bývá, že po úspěšném zakončení seriálu se dotočí nějaká rychlokvaška, je to komerční záležitost a pak už je to o něčem jiném. Viz. Pojišťovna štěstí. Když běžela první řada Ztracených, moje mladší dcera odjela do Anglie a v neděli večer mi volala " Co bylo pod tím poklopem???" A já že pod jakým poklopem?? No ve ztracených. A já ji říkám, nevím, oni přehodili Ztracené z neděle na pondělí, tak až zítra!!! A Verunka říká, no to je super, dalších 50 Kč za telefon...
dorkass
dorkass
Začínající CleverWomanka
Začínající CleverWomanka

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 04. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Oblíbené filmy, seriály... Empty Re: Oblíbené filmy, seriály...

Příspěvek  MisaMisa Mon May 19, 2008 1:04 pm

Veronica Mars: je celkem v pohodě Smile jinak co mě se týče tak kdybych seděla doma tak koukám na spousty věcí teď stíhám ... Ordinaci v Růžové zahradě, mám ráda i ulici, ale tu stihnu tak 2krát týdně, kobra11 je taky dobrá pohádka na dobrou noc Surprised) x facktor určitě taky sleduju a když běží tak i pojišťovnu štěstí ... jse takový trošku seriálový maniak ... ale musím říct že pouze na nově ... ne některé věci se koukám na internetu a tady stihnu i věci z jiných tv stanic, ale na netu teda pravidelně např. uvolněte se prosím, 112, Na vlastní oči, Top star magazín, bydlení je hra, Na stopě, ... teď to vypadá že pořád jen na něco koukám, ale tak to není :-) Z filmů bych vyzvedla: Armagedon, Svatba mého nejlepšího přítele, Hříšný tanec, A hromada až halda českých filmů - ty mám opravdu dost ráda Very Happy lol! cheers Laughing

MisaMisa
Oblíbenkyně CleverWoman
Oblíbenkyně CleverWoman

Poeet p?íspivku : 138
Registration date : 05. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Oblíbené filmy, seriály... Empty Re: Oblíbené filmy, seriály...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru