CleverWoman fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem?

+4
nasela
blanque
Eddie.Lady
Iveťule
8 posters

Goto down

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem? Empty Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem?

Příspěvek  Iveťule Sun May 04, 2008 10:07 pm

Tak mě by docela zajímalo, kolik kdo ovládá na jakékoliv úrovni cizích jazyk? Přijde mi, že docela zaostávám a tak se pořád rozhoduju, že bych se na něco vrhla Laughing
Já umím němčinu, ale tak, že nevím, jestli bych se domluvila. A rusky, to ještě ze školy, když jsem z ní maturovala. Ale holt už nejsem nejmladší. A hodně uvažuju, že bych začala nvaštěvovat nějaké kurzy. Teď na vejšce jsem měla dva roky angličtinu a to byl pro mě docela děs běs. affraid
A jak jste na tom vy? Smile

Iveťule
CleverWomaňátko
CleverWomaňátko

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 04. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem? Empty jazyky

Příspěvek  Eddie.Lady Sun May 04, 2008 10:09 pm

To já jsem pořád na základce, učím se angličtinu a němčinu, no a samozřejmě taky češtinu Funny
Eddie.Lady
Eddie.Lady
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 60
Age : 29
Registration date : 04. 05. 08

https://cleverwoman.forum.st

Návrat nahoru Goto down

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem? Empty Re: Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem?

Příspěvek  blanque Sun May 04, 2008 10:11 pm

špatně, anglicky jsem se učila 11 let a jakš takš rozumím - nemluvím a francouzštinu jen tři roky a to ti ani neřeknu kolik je hodin, jo lodě pod lavicí byly lákavější Laughing
blanque
blanque
Zkušenější CleverWomanka
Zkušenější CleverWomanka

Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 04. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem? Empty Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem?

Příspěvek  Iveťule Sun May 04, 2008 10:17 pm

No, docela závidím mladším ročníkům, dneska je jiná doba a víc možností se učit ty jazyky. za mě byla nařízená ruština a pak nějaké kurzíky, hlavně na němčinu. Mě už to do hlavy neleze No

Iveťule
CleverWomaňátko
CleverWomaňátko

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 04. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem? Empty no me je 17

Příspěvek  nasela Sun May 04, 2008 10:28 pm

a taky mi to do hlavy neleze Very Happy

nasela
CleverWomaňátko
CleverWomaňátko

Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 04. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem? Empty nasela

Příspěvek  blanque Sun May 04, 2008 10:58 pm

to je nejlepší věk vyjet na pár týdnů a měsíců do zahraničí na prázdniny hlídat děti (mezitím co au-pair rodiny jede na prázdniny domů) Wink
blanque
blanque
Zkušenější CleverWomanka
Zkušenější CleverWomanka

Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 04. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem? Empty ..

Příspěvek  Sixteen Mon May 05, 2008 7:58 am

no já se učím anglicky 8 let a vubec mi to nějak nejde No pak se učím 3 rok němčinu a ta mi jde teda lépe a přijde mi lehčí Wink tak nwm sposta lidí říká že je lehčí angličtina Suspect celkem umim slovensky,ale to asi každý flower no a samozdřejmě česky,ale to mi taky moc nejde lol!
Sixteen
Sixteen
Oblíbenkyně CleverWoman
Oblíbenkyně CleverWoman

Poeet p?íspivku : 169
Age : 30
Registration date : 04. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem? Empty Re: Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem?

Příspěvek  MisaMisa Mon May 05, 2008 3:56 pm

s tímto pořekadlem 100% souhlasím ale cizí jazyk umím bohužel jen jeden a to ten méně používaný a to němčinu ... je to opravdu super pocit když třeba stojíte na nástupišti u vlaků a slyšíte jak si cizinec neví rady a vy mu můžete pomoci ... Jazyky to je budoucnost cyclops

MisaMisa
Oblíbenkyně CleverWoman
Oblíbenkyně CleverWoman

Poeet p?íspivku : 138
Registration date : 05. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem? Empty Re: Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem?

Příspěvek  Popocatepe Mon May 05, 2008 9:21 pm

No tak já chodím do devítky a až tímto rokem máme Němčinu (ale nic moc...), no a pak Angličtina už od 3.třídy.A samozřejmě čeština a slovenština..Ale ta čeština je občas těžší jak Angličtina Very Happy A další 4 roky se budu učit angličtinu i němčinu a chtěla bych se naučit některá slovenská slova, která ta naše mladá generace už ani nezná What a Face What a Face
Popocatepe
Popocatepe
Zkušená CleverWomanka
Zkušená CleverWomanka

Poeet p?íspivku : 36
Age : 30
Registration date : 04. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem? Empty Re: Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem?

Příspěvek  Asha Tue May 13, 2008 3:56 pm

Miluju jazyky .. touhle větou jsem se představila na střední a je to pravda. Angličtinu mam od 4 třídy, dohromady 11 let, za 14 dní dělam mezinárodní zkoušku tak snad uspěju. Měla jsem němčinu, docela to šlo. Teď mam španělštinu, taky myslim že ujde. Baví mě norština a přítel to na mě zkouší švédsky. Musela jsem se naučit bulharskou azbuku, abych mohla zkoušet přítele. V práci tak nějak rozumim, polákům, slovákům, rusům. Ale to asi každej , kdyz jsou to slovanský jazyky. Jinak všem mladejm doporučuju učit se jazyky dokaď to do tý hlavy leze samo. Určitě je využijete v budoucnosti. Surprised
Asha
Asha
CleverWomaňátko
CleverWomaňátko

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 13. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem? Empty Re: Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru